Tere tulemast ILOS'e veebilehele 

Eestikeelne info on uuendamisel - hetkel oleme täisversioonis saadaval ingliskeelsena

ILOS - see tähendab Lõuna-Eesti murdes ilusat, kena. See on parim näide kauakestvast ja ajatust ilust mille eest me alati seisame. ILOS esindab parimat mis on sündinud oma ala meistrite käe all parimast väärtustatud materjalist - ILOS viimistlusega naturaalsest nahast.  

Meie soov ja eesmaärk  on pakkuda midagi sellist, mis on maailmas vägagi ainulaadne. Valmistatud just siin oma ala parimate meistrite poolt käsitööna ja tehtud südamega mõeldes just Sinule - et Sina saaksid olla ainulaadne.
Siin ILOS'e lehel saad endale valida erinevaid ja väga erilisi tooteid mis on tehtud naturaalsest ja ILOSviimistlusega naturaalsest nahast  

Kõik meie kingad & saapad, kotid & rahakotid mida te siin näete on valmistatud selleks spetsiaalseslt valitud partnerite poolt siinsamas Eestis ja Lätis ning 95% meie toodetest on  valmistatud käsitööna. Kogu vajamineva naha toodab ILOS ise - meie disainviimistlusega naha toodame ainult meie ise siin Eestis meie oma spetsiaalse nahaviimistlustehnoloogiaga.


Meil on suur rõõm näha et Teil on
soov olla unikaalne, isikupärase välimusega, tavalisest erinev. Teil on soov proovida midagi uut ja ainulaadset - toodet mis on hea kvaliteediga  ning tehtud just mõeldes Teile sest Te olete seda väärt.
Soovi korral saame Teile teha jalatsid ja käekoti või rahakoti sama kokkusobiva disainiga - seda nii naistele kui meestele  

Sõltuvalt mudelist ja disainist saame me teha individuaalseid jalatseid, väiksemahulisi tellimusi kui ka suuremaid tellimusi. Kuna enamus mudelid tehakse käsitööna siis tuleb suurema tellimuse korral täpne tarneaeg üle kontrollida
Tellimisel toote hind sõltub mudelist, disainist,tallast, tellitavast kogusest, jne.    


Suurem osa meie mudeleid valmib käsitööna ja seega on meil võimalus teha jalatseid lisatasu eest ka täpselt Teie jala mõõtude järgi - seda muidugi arvestades soovitava mudeli suuruste võimalusi
Osade mudelite puhul - nagu näiteks AIPI - on võimalus teha ka ortopeedilist jalatsit.  Kõik meie tooted mida me valmistame on alati tehtud mõeldes just Teile - et Teie saaksite särada ja olla just see kes Te olete alati tahtnud olla.  Me loodame et meie tooted panevad Teid särama ja tundma ennast hästi isegi siis kui päike pilve tagant ei paista või kui ilm pole meil just väga kiiduväärt või on lihtsalt tööl olnud kehv päev.


Me saame panna iga meil olemasoleva mustri igale mudelile - kui Teile meeldib mingi mudel kui mudel aga tahaksite seda saada mingisuguse teise meie mustriga siis on see tellimisel võimalik.
Me saame teha Teile ka koti või rahakoti sama mustriga millega olete tellinud jalatsid. Alati võib koti või rahakoti ka eraldi osta.Kõik meie tooted valmivad Eestis ja Lätis oma ala meistrite poolt. Need on inimesed kelle peamine soov ja eesmärk on teha kõrge kvaliteediga toode seda hindavale inimesele. Toode mis kestab ka peale esimest kasutamist . Olgu see tehtud kas tavalisest ja ILOS nahast - meie tooted on valmistatud kasutamiseks  

Kokkuleppe korral on võimalik Teil ka ise disainida teiepoolt valitud toode aga see sõltub tootest, mudelist, soovitud nahast & värvist, disainiideest, jne, jne.
Te olete alati teretulnud esitama küsimusi  toodete või võimaluste kohta, uurima meie koostöövõimaluste  ning disainivõimaluste kohta.

Viimased uudised


Voog. Tee ise koduleht!